Jestem

„UŻYWAM MOJEGO GŁOSU, DO ŚPIEWANIA I MÓWIENIA, TWORZĄC ŚWIAT,

W KTÓRYM KAŻDY MA SWOJE MIEJSCE, CZUJE SIĘ KOCHANY I POTRZEBNY.” 

ARTYSTKA. PIOSENKARKA. AKTYWISTKA. MAMA. LAUREATKA AMERYKAŃSKIEJ NAGRODY

GLOBAL MUSIC AWARDS.

ŚPIEWANIE:

• Mój pierwszy album zatytułowany Neverland był muzyką z mojego autorskiego spektaklu o tym samym tytule, wyprodukowanego przez założoną przeze mnie Fundację wspierającą ludzi chorych na depresję i ich rodziny.

• Drugi album zatytułowany „nie’doskonałe” wyprodukowany przez firmę WHISBEAR dedykowany jest KOBIETOM i MATKOM. Porusza temat samoakceptacji kobiet i jest pretekstem do moich spotkań z kobietami na warsztatach oraz w programie „misja nie’doskonałe”.

Album w wersji angielskiej („i’mperfect) został wręczony osobiście Księżnej Kate Middleton podczas Jej wizyty w Polsce przez Prezeski Firmy Whisbear. Księżna Meghan także została jego posiadaczką, zaraz po Jej pierwszym porodzie. 

• Mój najnowszy projekt to mantry. Uspokajające utwory 10- minutowe, które przywracają balans, energię i spokój. 

MÓWIENIE:

• Jestem certyfikowanym sex & intimacy coachem oraz instruktorką Tantry i od lat pracuję z ludźmi na całym świecie podróżując po Azji, Stanach i Europie, prowadząc wykłady i warsztaty wzmacniające i polepszające ludziom życie i ich relacje z innymi ludźmi – głównie dzięki pracy z intymnością i Tantrą oraz innym narzędziom do przywracania balansu i radości w życiu.

• Jednym z moich projektów jest edukacyjny program dla młodzieży SCHOOL OF LIFE, który jest roczną przerwą od klasycznej edukacji, poświęcony samorozwojowi, zaczynając od NVC, narzędzi strategicznych, VISION QUEST- odkrywanie wizji, seksualność. Jako certyfikowany przewodnik VISION QUEST,  w tym programie odpowiadam za ten warsztat zarówno jak i za cały aspekt intymności i relacji. 

• Prowadzę także wykłady dla Nastolatków, wokół intymności i relacji, i pozostaję w kontakcie z nimi na kanale youtube SECRET QUESTIONSgdzie odpowiadam na ich pytania wokół seksualności, granic, emocji i innych tabu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam tu.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.