Jestem

"UŻYWAM MOJEGO GŁOSU, DO ŚPIEWANIA, MÓWIENIA I CISZY, TWORZĄC ŚWIAT, W KTÓRYM KAŻDY MA SWOJE MIEJSCE, CZUJE SIĘ KOCHANY I POTRZEBNY." 

ŚPIEWAJĄCA I MÓWIĄCA ARTYSTKA. LAUREATKA AMERYKAŃSKIEJ NAGRODY GLOBAL MUSIC AWARDS ORAZ 5 INNYCH MIĘDZYNARODOWYCH NAGRÓD ZA SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ. AKTYWISTKA. MAMA.

Jestem autorką wiersza oraz filmu „Dziękujemy, Koronawirusie” (org. „Thank you, Coronavirus”), który obiegł w ciągu trzech dób cały świat, za który została nagrodzona INDEPENDENT SHORTS AWARDS, SOCIAL CHANGE INTERNATIONAL FILM FESTIVAL, AUSTRALIA INDEPENDENT FILM FESTIVAL, i w którym prezentuję inną perspektywę spojrzenia na pandemię. Przeczytaj i obejrzyj tutaj: WIERSZ „DZIĘKUJEMY KORONAWIRUSIE”

https://www.elephantjournal.com/2020/03/the-virus-is-already-in-us/

ŚPIEWANIE:

• Mój pierwszy album zatytułowany Neverland był muzyką z mojego autorskiego spektaklu o tym samym tytule, wyprodukowanego przez założoną przeze mnie Fundację wspierającą ludzi chorych na depresję i ich rodziny.

• Drugi album zatytułowany „nie’doskonałe” wyprodukowany przez firmę WHISBEAR dedykowany jest KOBIETOM i MATKOM. Porusza temat samoakceptacji kobiet i jest pretekstem do moich spotkań z kobietami na warsztatach oraz w programie „misja nie’doskonałe”.

Album w wersji angielskiej („i’mperfect) został wręczony osobiście Księżnej Kate Middleton podczas Jej wizyty w Polsce przez Prezeski Firmy Whisbear. Księżna Meghan także została jego posiadaczką, zaraz po Jej pierwszym porodzie.

• Trzeci album „Thank you” to mantry. Zadedykowany wszystkim, którzy są w chronicznym stresie i niepokoju. Długie uspokajające utwory, które przywracają balans, energię i spokój. Mogą być puszczane w miejscu pracy, rano, wieczorem, do medytacji, do jazdy samochodem, do ćwiczenia jogi. Relaks jest tak bardzo nam potrzebny.  Z ogromną radością dzielę się tym mocnym narzędziem do relaksu.

MÓWIENIE:

• Jestem facylitatorem i członkiem AWAKEN AS LOVE, certyfikowanym sex & intimacy coachem oraz instruktorką Tantry i od lat pracuję z ludźmi na całym świecie podróżując po Azji, Stanach i Europie, prowadząc wykłady i warsztaty wzmacniające i polepszające ludziom życie i ich relacje z innymi – głównie dzięki pracy z podświadomością, intymnością i Tantrą oraz innym narzędziom do przywracania balansu i radości w życiu.

• Jednym z moich projektów jest edukacyjny program dla młodzieży SCHOOL OF LIFE, który jest roczną przerwą od klasycznej edukacji, poświęcony samorozwojowi, zaczynając od NVC, narzędzi strategicznych, VISION QUEST- odkrywanie wizji, seksualność. Jako certyfikowany przewodnik VISION QUEST,  w tym programie odpowiadam za ten warsztat zarówno jak i za cały aspekt intymności i relacji.

• Prowadzę także wykłady dla Nastolatków, wokół intymności i relacji, gdzie odpowiadam na ich pytania wokół seksualności, granic, emocji i innych tabu.

• Oferuję również kursy online i medytacje.

Oferuję także indywidualne sesje, o czym możesz więcej przeczytać tutaj. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam tu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.