I am

ARTYSTKA. WOKALISTKA. AUTORKA TEKSTÓW. sex & intimacy COACH. MAMA.

Jako przystało na artystkę, nie lubię być wsadzana do jakiejkolwiek szufladki. Robię bardzo różne rzeczy w życiu, spełniając swoją misję. 

• Mój pierwszy album zatytułowany Neverland był muzyką z mojego autorskiego spektaklu o tym samym tytule, wyprodukowanego przez założoną przeze mnie Fundację wspierającą ludzi chorych na depresję i ich rodziny.

• Drugi album zatytułowany „nie’doskonałe” wyprodukowany przez firmę WHISBEAR dedykowany jest KOBIETOM i MATKOM. Porusza temat samoakceptacji kobiet i jest pretekstem do moich spotkań z kobietami na warsztatach oraz w programie „misja nie’doskonałe”.

• Równolegle, od lat pracuję z ludźmi na całym świecie: w Azji, Stanach, Europie prowadząc wykłady i warsztaty wzmacniające, uzdrawiające, przywracające radość i polepszające ludziom jakość ich życia i i ich związki- głównie dzięki pracy z intymnością i Tantrą oraz innym narzędziom do radzenia sobie z trudnościami życia.

• Prowadzę indywidualne i grupowe sesje, gdzie korzystam ze swojego doświadczenia zarówno muzycznego jak i energetycznego.​

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam tu.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.