Know

ARTYSTKA. WOKALISTKA. AUTORKA TEKSTÓW. PRZEWODNICZKA. MAMA.

* Moim największym darem jest mój głos, z którym pozwoliłam sobie wyruszyć w podróż. Jest moim punktem wyjścia do najróżniejszej pracy jaką wykonuję dla siebie i dla ludzi na świecie. Został on zdiagnozowany jako sopran koloraturowy i udzielam go w najróżniejszych projektach komercyjnych, niszowych, spirytualnych, i, dzięki któremu od października 2011 r. zaliczałam się do grona studentów legendarnego Setha Riggsa (twórcy techniki Spech Level Singing, nauczyciela Michaela Jacksona, Stevie Wondera i wielu innych wybitnych artystów).

* Moja twórczość muzyczna jest pewnego rodzaju pretekstem do głębszej podróży po wnętrzu Słuchacza. Na zewnątrz to muzyka i teksty oraz mój wokal. Pod spodem delikatnie zaproponowany przekaz energetyczny, który czule dotyka Słuchacza prosto w Jego serce. 

* Od kilku lat odkrywam duchową stronę swojego świata, przez Tantrę i inne niekonwencjonalne ścieżki rozwoju, w których również korzystam z mojego sopranu. Podróżuję po Azji, Stanach, Europie prowadząc warsztaty i to tutaj proponuję grupom: „kąpiel dźwiękową” z moim głosem, która zabiera w najgłębsze stany relaksacyjne; warsztaty tantryczne, polepszające ludziom jakość ich życia i i ich związki; a także wieczorne koncerty z moją autorską muzyką lub mantrami. 

* Ponadto pracuję jako przewodniczka VISION QUEST- pięknej kilkusetletniej tradycji indiańskiej polegającej na odnajdywaniu swojej misji i celu życia. 

* I jeszcze! Indywidualnie zapraszam na konsultacje w zakresie: związków, intymności, seksualności; wzmacniania energii do życia; ustawień rodzinnych; rodzicielstwa;

———————————————————————————————————————-

Moje projekty i albumy: 

Ten projekt był wielowarstwowy:

* Założyłam Fundację Neverland, której zadaniem jest działalność na rzecz zdrowia psychicznego, edukacja poprzez kulturę i sztukę oraz aktywizacja społeczna. 

* Napisałam spektakl NEVERLAND, który ma na celu wspieranie ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym, cierpiących z różnych powodów- zaczynając od wstydu, przez lęk czy poczucie winy aż po depresję. Fundacja jest producentem spektaklu, z którego całkowity zysk przekazywany był na pomoc ludziom chorującym na depresję oraz ich bliskim.

* Wydałam swój pierwszy album „Neverland” z muzyką z mojego spektaklu.

* Spektakl przez prawie dwa lata był grany regularnie w całej Polsce i kilku miastach w Europie.

więcej o seansie muzycznym „Neverland”…

Ten projekt, dedykowany jest kobietom oraz mamom i również jest wielowątkowy. W kooperacji z firmą WHISBEAR powstał mój drugi album muzyczny „Nie’doskonałe”. Chwilę potem wraz z Agą Rzewuską-Pacą stworzyłyśmy program Bezwstydnie nieDoskonałe, na który składa się między innymi 4- dniowy warsztat dla kobiet i mam, napisany na bazie tekstów piosenek z mojej płyty. Celem całego projektu jest pokazanie kobietom, że jest nas więcej, które się zmagamy z różnymi trudnymi kawałkami kobiecości i macierzyństwa. Program ma nas złączyć i wesprzeć na polu emocjonalnym i seksualnym. 

  • ŚCIEŻKA DUCHOWA – śpiewanie i uzdrawianie

Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie pracuję z Tantrą i innymi niekonwencjonalnymi metodami odkrywania świata. Dzięki szamańskim praktykom uzdrowiłam się z bardzo trudnej choroby. Po wyjściu z niej, zafascynowana sukcesem tego procesu, sama zaczęłam wspierać ludzi chorych lub zmagających się z trudnościami w życiu codziennym.

Oprócz śpiewania w projektach komercyjnych, korzystam także z mojego głosu, na Festiwalach Tantry na całym świecie, i prowadzę spotkania z ludźmi, koncentrując się na seksualności i intymności, korzystając z Tantry, ustawień rodzinnych i innych narzędzi, których nauczyłam się przez ostatnie lata. 

Prowadzę też konsultacje dla par wokół relacji i intymności w związkach. A także indywidualne konsultacje z kobietami i matkami wokół kobiecości, seksualności i macierzyństwa.

 

AUTORKA TEKSTÓW

Piszę teksty na swoje albumy oraz dla innych artystów-wokalistów.

Piszę także do projektów filmowych. Napisałam angielskie teksty, między innymi do piosenek z serialu “Przyjaciółki” Grzegorza Kuczeriszki.
Jestem także autorką tekstu do utworu promującego na świecie film Jana Komasy „Miasto 44“, p.t. „Warsaw 44” do muzyki Pawła Lucewicza.

WOKALISTKA

Biorę udział w różnych muzycznych projektach filmowych i teatralnych. Moje wokalizy można, między innymi, usłyszeć w tyłówce serialu Borysa Lankosza „Paradoks”, do muzyki Mikołaja Stroińskiego.
W styczniu 2014 roku wzięła udział w teatralnym wydarzeniu artystycznym p.t.: „Addiction”, które odbyło się na deskach Teatru Wielkiego. Na koniec performance’u autorstwa Piotra Hulla, traktującego o uzależnieniu od muzyki, tatuażu i baletu, Pati ogoliła włosy na znak jedności z przyjaciółką cierpiącą na raka.
W lipcu 2014 przed głośną premierową projekcją filmu “Miasto 44″ na Stadionie Narodowym Pati w duecie z Anną Iwanek zaśpiewała piosenkę, p.t.: “Miasto”, (polska wersja napisanej przez nią i Pawła Lucewicza piosenki „Warsaw 44”) przed samym Prezydentem RP i 15-tysięczną publicznością.

Śpiewam także niekomercyjnie na Festiwalach Tantry na świecie, prowadząc medytacje, kirtany i mantry. 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.