O KURSIE: 

Wszystko, co wiedziałam o pieniądzach było nieprawdą.

Nie ma znaczenia, czemu. Ma znaczenie, co z tym zrobiłam. 

Pieniądze są jak góra lodowa, widzimy tylko jej najmniejszy fragment, a WIĘKSZOŚĆ – jest niewidoczna, bo jest pod taflą oceanu. 

W trakcie tego programu będziemy jednocześnie „nurkować” i patrzeć na tę górę z PERSPEKTYWY, by zacząć widzieć jej więcej, bo wówczas zaczynamy mieć dostęp do coraz większej ilości pieniędzy. 

I macie coraz więcej pomysłów na to, jak je generować.

Ponadto zaczynacie mieć coraz większe poczucie sprawczości, motywacji i chęci do zabawy z nimi.

„Odkrywając krok po kroku zakamarki tej góry, mój świat się zmieniał, tak jakbym się przenosiła do innego wymiaru. Wszystko, co wydawało mi się, że wiem o pieniądzach rozsypało się i zobaczyłam ILUZJĘ, na którą patrzyłam i traktowałam jako fakt. A to zwykła fatamorgana.” 

85% ludzi na świecie żyje patrząc na nią i myśląc, że to rzeczywistość. Owszem, ale wyświetlana jako EFEKT naszych przekonań i wierzeń. A w co wierzycie? Że pieniądze są brudne, trudne, nieosiągalne, że mają je tylko oszuści. 

Jak z takimi przekonaniami mielibyście chcieć je mieć??? Wówczas musielibyście uznać, że jesteście OSZUSTAMI…:)

To jest powód, dla którego większość ludzi się sabotuje i tych pieniędzy NIE MA.

Ma to sens.  

W ciągu tych sześciu spotkań będziemy przeprogramowywać przekonania o pieniądzach. Wszyscy wiemy już od dawna, jakie są. Chodzi o to, aby je skutecznie wyplenić. Będziemy wgrywać nowe oprogramowanie do Twojego umysłu. Otwierając Ci oczy, na coraz większe części tej „góry lodowej”, zakodujemy Ci Twój system do nowego patrzenia na rzeczywistość. Bez iluzji czubka tej góry. 

W ciągu doby masz około 60-80 tysięcy myśli. Więc i tak się „programujesz”. Wszystko, w co wierzysz staje się Twoim programem. Chodzi o to, aby zacząć się programować świadomie, skutecznie i z efektem, który Cię interesuje. 

 Kodowanie to metoda, która jest jak sianie ziaren. 

Odpowiednie słowa, zwroty aplikujesz do swojego umysłu, niczym nasiona do ziemi. A potem jest podlewasz- tymi samymi lub podobnymi zwrotami. I mimo że tego nie widzisz- nasiona kiełkują, ukorzeniają się i wkrótce zaczyna pojawiać się maleńkie źdźbło, które zamienia się w piękną roślinę.  

Na tym polega ta „TAJEMNICA” MANIFESTOWANIA. 

Według FIZYKI KWANTOWEJ, chwila obecna nie jest dla Ciebie informacją o tym, co JEST, ale o tym co było. I teraz tworzysz to, co chcesz zobaczysz w kolejnym momencie. Więc pobawmy się. Na kilka dni zagrajmy w grę, że 

Obfitość i PIENIĄDZE SĄ.

DO ROZPOCZĘCIA KURSU PIENIĄDZE SĄ POZOSTAŁO…

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
CODZIENNIE OTRZYMUJEMY OD WAS SETKI TAKICH WIADOMOŚCI
Ta Masterklasa jest odpowiedzią na nie wszystkie.
Dowiesz się:
 • Jak mieć wpływ na siebie i swoje przekonania 
 • Jak SKUTECZNIE zmieniać przekonania 
 • Na czym polega manifestowanie tego, co chcesz
 • Co robić, gdy nie dzieje się tak, jak chciałaś 
 • Jak podnieść swoje poczucie wartości 
 • Jak czuć motywację
 • Jak bawić się pieniędzmi
 • Poznasz techniki na zmianę relacji z pieniędzmi 
 • Jak radzisz sobie z Bliskimi, którzy mają inne podejście do pieniędzy
 • Jak wydawać pieniądze, aby się „zwracało”
 • Poznasz rytuał płacenia

A OTO EFEKTY PRACY Z RIYĄ...

Poniżej znajdziesz KOD PIENIĄDZE. Niech to będzie Twoja pierwsza praca domowa – od teraz powtarzaj go w każdej możliwej chwili (gdy śpisz, gdy jedziesz autem, gdy robisz śniadanie, zawsze i wszędzie). Zobaczysz, że już przed dołączeniem do kursu, pieniądze zaczną spływać do Ciebie z każdej strony.

Kurs „Pieniądze SĄ” to 6 spotkań, po 90 minut, które zostaną nagrane i będą dostępne na zamkniętej grupie na Facebooku do odtworzenia przez 12 miesiący od daty ostatniego spotkania. 

Oraz BONUS w postaci rytuału płacenia.