Proszę Przeczytaj – Raz mamy BAL… – urodzinowo-świąteczne spotkanie z Riyą

Witaj!

Jak cudownie, że będziesz z nami celebrować życie i urodziny Riyi na naszym spotkaniu „Raz mamy BAL”. To będzie niezwykłe wydarzenie!
Już nie możemy się doczekać!!!

Spotykamy się już w poniedziałek 19 grudnia i spędzamy ze sobą wspaniały wieczór, poniżej wszystkie istotne informacje – przeczytaj uważnie.

Harmonogram wydarzenia

17:15-18:00 Wpuszczanie gości na salę

18:00-20:00 Część wykładowa

21:00-22:00 Spektakl

Pamiętaj o przyjechaniu wcześniej, aby na spokojnie zaparkować, sprawdzić swój bilet i zająć swoje miejsce (miejsca są nienumerowane).

Wydarzenie rozpoczniemy punktualnie o godzinie 18:00.

Na miejscu koniecznie miej przygotowany swój NUMER ZAMÓWIENIA, bez tego nie będziemy mieli możliwości wpuszczenia Cię do sali.

Miejsce

Event odbędzie się w Teatrze “6 Piętro” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Adres:

Teatr “6 Piętro”

plac Defilad 1 PKiN, 

wejście od, Marszałkowiskiej

00-901 Warszawa

https://teatr6pietro.pl/

Grupa na Facebooku

Zapraszamy Cię do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku, na której znajdziesz wątek spełnionych marzeń oraz wątek connection.

Grupa już jest otwarta i można do niej dołączać.

Aby zostać przyjętym do grup, niezbędne jest podanie adresu mailowego użytego do złożenia zamówienia oraz numeru Twojego zamówienia.

Bez podania tych danych Twoja prośba zostanie odrzucona i nasz team skontaktuje się z Tobą na messengerze w celu uzyskania danych (sprawdzaj folder „inne” jeżeli widzisz, że Twoja prośba nie jest akceptowana).

Kontakt do Teamu

W razie pytań, czy wątpliwości – możesz śmiało pisać na maila: empire@riyasokol.com lub na messengerze do TeamRiya Sokol.

Dziękuję za Twoje zaufanie i do zobaczenia na grupie!