8 Grudnia 2023, Teatr Polski

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

10 lat temu, otrzymałam diagnozę: DEPRESJA...

W tamtych czasach to brzmiało jak wyrok i natychmiastowa szufladka osoby nienormalnej.
Jak dzisiaj patrzę wstecz, na tamtą chorą kobietę, nie mogę uwierzyć, że wyzdrowiała, bo pamiętam, że nie widziała wyjścia. 
Ta choroba to jakby ktoś odebrał powietrze do oddychania i wszystkie kolory świata.
Ciemno. Smutno, a potem już obojętnie. Wewnętrzne więzienie, w którym nie wiadomo, gdzie jest światło, i czy w ogóle istnieje.

Dzisiaj uważam, że to CUD, że żyję. I, że jeśli ja z tamtego piekła mogłam stworzyć moje dzisiejsze życie, życie, które zapiera mi dech w piersiach – 
TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. 

Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz możesz w tym momencie podjąć decyzję, by wszystko się zmieniło.


  • OPOWIEM o tym, co się wydarzyło przez 10 lat, aby zainspirować Cię do odwagi, kochania życia i sięgania po więcej niż „bylejakość”.
  • Opowiem Ci o mojej podróży z nie-życia do życia, z piekła do życia marzeń, z braku sensu do widzenia życia jako CUD!
  • Usłyszysz historię o desperackim poszukiwaniu woli do życia…
  • Usłyszysz historię o pragnieniu wolności w wewnętrznym więzieniu…

To jest moja historia – od depresji do WOLNOŚCI. DO BALU.

Ten Bal otworzy Ci głowę i ciało na wielkie marzenia, odważne plany! Bal, na którym będziemy celebrować życie! Pamiętaj, ten dzień może zmienić wszystko! Ten Bal zmieni wszystko!

.

To będzie coś więcej...

Mówi się, że najważniejsze, aby mieć 5 osób w życiu, które Cię wspierają i myślą jak Ty. Moim zdaniem wystarczy 3, ale… NA TYM WYDARZENIU, spotkasz ich 800.

To będzie coś więcej niż koncert czy wykład.

To będzie ustawienie Ciebie na cały rok.
Twoich planów, marzeń. To będzie uświadomienie, co to znaczy TWORZENIE życia w takiej formie, w jakiej w głębi serca wiesz, że pragniesz.  

I konkretne ustalenie właśnie tego dnia – 8 grudnia – aby rok 2024 zaparł Ci dech w piersiach. Abyś pod jego koniec mogła/ mógł powiedzieć: „WOW. To najlepszy rok Twojego życia.”

To będzie spotkanie ludzi, którzy staną się Twoimi Przyjaciółmi, partnerami biznesowymi… a może się zakochasz 😉

To będzie coś więcej niż koncert czy wykład.

OBIECUJĘ. 

Bal to magiczne wydarzenie świąteczno-noworoczne pełne refleksji i celebracji!

Widzimy się ➔ 8 grudnia 2023 godz. 17.30 (czas trwania: 2,5 godziny)

Miejsce naszej celebracji ➔ Teatr Polski

Będzie nas ➔ 800 osób 

TEATR POLSKI w Warszawie

Wybrałam dla Ciebie najpiękniejszą przestrzeń! Bal odbędzie się w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Centrum Warszawy. Jest to miejsce wytworne, o niesamowitej historii. Jego luksusowe wnętrza zachwycają i przenoszą w inny świat. To nie mogło być inne miejsce!

Jeżeli...

➔ nie wiesz, jak zrobić pierwszy krok do zmiany, ale jeszcze nie wiesz, od czego zacząć… 

➔ do tej pory nigdy nie udało Ci się wytrwać w Twoich noworocznych postanowieniach…

➔ wewnętrznie czujesz, że Ty też chcesz żyć odważnie i sięgać swoje cele, spełniać marzenia…

Zobacz, co zmieni się u Ciebie po Balu:

➔ Odkryjesz, że możesz zrobić ze swoim życiem coś więcej, przesunąć je na inne, nowe tory!

➔ Stworzysz wspomnienia, które będą jak kotwica, przypominać Ci przez cały rok, że życie jest cudem. 

➔ Zmotywujesz się do doceniania siebie i swojego życia i zaczniesz mieć siłę, energię i wiarę, by  dostarczyć swoje postanowienia noworoczne!

➔ Zasiejesz ziarna do wersji swojego życia, która Cię zachwyca i zapiera dech w piersiach każdego dnia! 

♡ A wszystko to w pełnej energii i entuzjazmu atmosferze radości i celebracji! Jak na iście królewskim Balu!

Ten dzień, ten BAL zmienił wszystko!

To będą NIEZAPOMNIANE emocje i zasianie marzeń na nowy 2024 rok!

Moja Publiczość mówi, że moje wystąpienia są niesamowitym doświadczeniem, nie tylko bogatym w wiedzę, ale też głębię i emocje

Jest to dla mnie kluczowe, byś tak tego doświadczyła. Zobacz, co szykuję dla Ciebie na Balu!

・Połączymy inspirujący i poruszający do głębi wykład motywacyjny ze zjawiskowym pokazem muzyczno – filmowym. Wszystko w oparciu o historię, którą napisało życie… o moją historię.

・ Opowiem Ci o tym, jak doszłam do najważniejszego życiowego wniosku, czyli do tego, że ŻYCIE JEST ŚWIĘTE.

・Zobaczysz inspirujący występ gościa specjalnego – Michała Wichowskiego /i innych Gości Specjalnych.

Poznasz ludzi, którzy mają podobne myślenie i marzenia i być może podobne doświadczenia, jak Ty.

・Zobaczysz, na czym polega celebracja radości chwili, celebracja życia!

+ Niespodzianka, na którą wielu moich fanów czekało od dawna! i jeszcze wiele innych atrakcji, których nie przewidzisz. 

Wyjątkowy bonus:

Dołączając do Balu, od razu otrzymujesz dostęp do elitarnej grupy na Facebooku dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dostęp do grupy ludzi takich, jak Ty!

Może będzie tam ktoś z Twojego miasta i wybierzecie się do Warszawy razem? A może znajdziesz chętną osobę do wynajęcia wspólnego apartamentu na noc? Może zobaczysz, że Twój dawny znajomy czy koleżanka z pracy również szykują się na Bal i pójdziecie razem?

Grupa daje całą masę możliwości! Wszystko po to, aby się poznać, zrzeszyć, zaprzyjaźnić i jeszcze lepiej przeżyć ten dzień pełen celebracji, refleksji i magii!

Riya Sokół

Nazywam się Riya Sokół i pragnę każdym moim działaniem pokazać Ci, że życie to CUD i możesz tym cudem pokierować dokładnie tak, jak sobie zamarzysz!

Jestem wszechstronną artystką, która przekazuje swoje wartości słowem mówionym i śpiewem. Zyskałam miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych mówczyń i mentorek w branży rozwoju osobistego.

Jestem znana ze swoich działań artystycznych na rzecz inspirowania do świadomego życia oraz z niekonwencjonalnego podejścia do różnych obszarów codzienności. Moje wyjątkowe spojrzenie na rzeczywistość urzeka publiczność, a charyzma i głos porywają tłumy!

Odważnie zagłębiam się w obszary takie, jak relacje, pieniądze, intymność, dynamika rodziny, przebaczenie, współrodzicielstwo z byłym partnerem, radzenie sobie z lękiem, z krytyką, poczucie własnej wartości, biznes. Poruszam tematy, które są bliskie również Tobie!

Aktywnie udzielam się zarówno w Internecie, jak i na żywo, podczas licznych wykładów, performance’ów i wywiadów. Liczba osób, do których docieram, które ze mną zostają i mnie obserwują, codziennie rośnie!

Jestem dumna z licznych wyróżnień, które udało mi się zdobyć, jak choćby z nagrody Polish Business Women Awards w kategorii Charyzmatyczna Liderka Wśród Świadomych Mówczyń!

riya w mediach:

Gość Specjalny -
Michał Wichowski

Założyciel agencji dla freelencerów Freedom i innowacyjnej wyszukiwarki dla rynku kreatywnego myfreedom.pl.

Jest zwolennikiem teorii, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma do zaoferowania Światu coś, czego nie ma nikt inny!

Od blisko 14 lat działa jako przedsiębiorca. O efektach Jego pracy można było przeczytać m.in. w magazynie Forbes. Michał to zdobywca wielu nagród, zapraszany na rozmaite wykłady i wystąpienia. Nie zatracił przy tym duszy utalentowanego artysty (i miłośnika perkusji!)

Jest współtwórcą pierwszego w Polsce centrum przygotowania sportowego dla sportowców amatorów – High Level Center, przekształconego później w Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej.

Zobacz, co o poprzedniej edycji
mówią uczestnicy Balu!

Czytaj więcej
„Nie spodziewałam się takiego eventu! To było 1000000 razy lepsze niż to, co obiecywałaś! Musisz go lepiej reklamować! 😍🔥”
Czytaj więcej
„Dużo kobiet tak jak ja, miały tiulowe spódnice - rozpoznawałyśmy się jeszcze na ulicy przed wejściem. To było takie super! Jesteś profesjonalistką. A Twój głos, nie tylko podczas śpiewu... Ale właśnie, kiedy mówisz do ludzi jest piękny i kojący zarazem. Nie zmieścisz nas w żadnym teatrze!”
Czytaj więcej
„Byłam na Balu, do teraz jeszcze integruję emocje. Riya jesteś Aniołem w ludzkiej postaci. Dziękuję! 🙏🏼🌷 Marzyłam spotkać razem Ciebie i Łukiego, matko jaka wdzieczność, że to się stało - wzruszona byłam przeogromnie. 🙏🏼Jesteście zgraną Ekipą. Dziekuję i marzę po więcej, marzę Was poznać, spędzić czas, może warsztat... puszczam afirmacje i czekam ❤️.”
Czytaj więcej
„Dziękuję, za możliwość poznania Twojej historii! 🤍 Za kilka zdań, które zapisałam w sercu i do których będę wracać! 🤍 Dziękuję za Lekcję Celebracji Życia! Z serca do serca, z miłością dziękuję 🤍🤍!”
Czytaj więcej
„Ja byłam! Najpiękniejsze wydarzenie na koniec tego roku 🤩🥰💫🥰✨ Dziękuję!”
Czytaj więcej
„Riya, dziękuję Ci za to, że jesteś. Tak pięknie jesteś...Ten wieczór jeszcze się we mnie integruje i pewnie chwilę to potrwa, bo jest co integrować... To w jaki sposób mówisz o życiu sprawia, że moja podświadomość jest bez szans... Przez jakiś czas opadała jej szczęka i miała mindfucka, a teraz, jak tylko słyszy "Riya", od razu wywiesza białą flagę, podnosi ręce do góry i mówi "Dobra! Ok! Już nic nie mówię! Rób, co chcesz!" Dziękuję Kochana 🤍. Poza tym 500 osób na sali, a to właśnie moje marzenie się zmaterializowało. ✨ Cudna wisienka na torcie... Kocham to życie i zachwycam się nim z każdym dniem coraz bardziej, a Ty moja Droga maczasz w tym swoje paluszki i zostawiasz piękne odciski 🥰.”
Czytaj więcej
„Dziękuję za piękne, przecudowne i przemagiczne wydarzenie 😍💫✨🤍! Jest Pani absolutnie niesamowita! Z jednej strony pełen profesionalizm i merytoryka a z drugiej przepiękny występ artystyczny! GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️.”
Czytaj więcej
„Cześć, jestem w takich emocjach wzruszenia, że chyba będzie ciężko zasnąć i teraz mi coś sensownego skleić... więc dziękuję, że jesteście i robicie tak piękne i cudne rzeczy. Riya to anioł i CUD mojego życia, jestem ogromnie wdzięczna, że pojawiła się w moim życiu. To było najpiękniejsze wydarzenie w moim 21-letnim życiu, moja mama również zachwycona i prezent udany. Płaczę dalej ze szczęścia i wzruszenia. Było przepięknie i czekam na kolejne spotkanie ❤️.”
Czytaj więcej
„Kochane, było cudownie 💖 - dziękuję 🙏🏼💕. Riya ma obłędny głos, cudownie było słuchać na żywo, jak śpiewa 💕. Niezapomniany wieczór ✨. Jestem wdzięczna, że mogłam tam być z Wami.”
Czytaj więcej
„Ja czułam się jak w niebie 🥰. Uwielbiam słuchać, jak Riya mówi, jak śpiewa i zawsze mnie wzrusza to, z jaka miłością mówi o rodzinie i przyjaciołach 🥰.”

Poznaj plan Balu!

1. Rozpoczęcie
2. Część wykładowa – o tym, jak zobaczyć życie jako cud!
3. Wystąpienie Gościa Specjalnego
4. Przerwa
5. Spektakl – pokaz muzyczno-filmowy
6. Odkrycie niespodzianki, czyli premiera mojej nowej piosenki + wystąpienie Gościa Specjalnego
7. Przerwa
8. Część muzyczno-świąteczna
9. Wystąpienie kolejnego Gościa Specjalnego
10. Zakończenie

Ale wiedz, że czeka Cię jeszcze więcej niespodzianek i emocji, bo nie zdradzam tu wszystkiego…

Bal jest Twoją podróżą po mojej podróży!

Zabieram Cię do mojej świata, wsiadamy i lecimy razem! Twój bilet to inwestycja w Twoje nowe życie!

Cena wejściówki dla 1 osoby: 299 zł

Kliknij poniżej, dołącz do Balu i pamiętaj:

Twoje życie zachodu jest warte!

Nie zapomnisz tego wydarzenia do końca życia! To będą wielkie emocje, głębokie podróże i niezapomniane transformacje!

To będzie Bal Twojego życia!

To będą NIEZAPOMNIANE emocje
i zasianie marzeń na rok 2024.

Ciężkie choroby, depresja, dużo przeciwności losu dały Riyi coś, co jest bezcenne- DOŚWIADCZENIE.

Miliony osób słuchając przez co przeszła, wstaje na nogi i zaczyna wierzyć w cuda, bo jak Artystka sama mówi:

„to że żyję traktuję jak CUD.”

To prawie 3-godzinne spotkanie jest tak poruszające i zmieniające życie, że Widzowie przylatują niejednokrotnie z drugiego końca Europy, tylko na tę okazję. A po Balu w 2023 do dzisiaj dostajemy listy o spełnionych postanowieniach i marzeniach, dzięki temu spotkaniu. 

Więc jest w nich też element tajemniczej ręki „losu”.

Ogromne doświadczenie Riyi na rynku polskim i międzynarodowym w występowaniu na scenie oraz w pracy w branży rozwoju osobistego, Jej refleksje i niekonwencjonalne myślenie inspirują miliony, a jej charyzma i głos porywa tłumy.

Posłuchaj, co uczestnicy mówią o evencie:

Zobacz relacje z naszych wydarzeń: