8 Grudnia 2023, Teatr Polski

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

10 lat temu, otrzymałam diagnozę: DEPRESJA...

W tamtych czasach to brzmiało jak wyrok i natychmiastowa szufladka osoby nienormalnej.
Jak dzisiaj patrzę wstecz, na tamtą chorą kobietę, nie mogę uwierzyć, że wyzdrowiała, bo pamiętam, że nie widziała wyjścia. 
Ta choroba to jakby ktoś odebrał powietrze do oddychania i wszystkie kolory świata.
Ciemno. Smutno, a potem już obojętnie. Wewnętrzne więzienie, w którym nie wiadomo, gdzie jest światło, i czy w ogóle istnieje.

Dzisiaj uważam, że to CUD, że żyję. I, że jeśli ja z tamtego piekła mogłam stworzyć moje dzisiejsze życie, życie, które zapiera mi dech w piersiach – 
TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. 

„Raz mamy Bal” to moja artystyczna podróż przez ostatnie 10 lat, którą się dzielę, aby inspirować ludzi. 

  • Podróży z nie-życia do życia, z piekła do życia marzeń, z braku sensu do widzenia życia jako CUD!
  • Podróż desperackiego poszukiwaniu woli do życia…
  • Podróż o pragnieniu wolności w wewnętrznym więzieniu…

To jest moja historia – od depresji do WOLNOŚCI. DO BALU.

 

.

Bal to magiczne wydarzenie świąteczno-noworoczne pełne refleksji i celebracji!

Widzimy się ➔ 8 grudnia 2023 godz. 17.00 (czas trwania: 3 godziny)

Miejsce naszej celebracji ➔ Teatr Polski

Będzie nas ➔ 800 osób

TEATR POLSKI w Warszawie

Wybrałam dla Ciebie najpiękniejszą przestrzeń! Bal odbędzie się w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Centrum Warszawy. Jest to miejsce wytworne, o niesamowitej historii. Jego luksusowe wnętrza zachwycają i przenoszą w inny świat. To nie mogło być inne miejsce!

Riya Sokół

Nazywam się Riya Sokół i pragnę każdym moim działaniem pokazać Ci, że życie to CUD i możesz tym cudem pokierować dokładnie tak, jak sobie zamarzysz!

Jestem wszechstronną artystką, która przekazuje swoje wartości słowem mówionym i śpiewem. Zyskałam miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych mówczyń i mentorek w branży rozwoju osobistego.

Jestem znana ze swoich działań artystycznych na rzecz inspirowania do świadomego życia oraz z niekonwencjonalnego podejścia do różnych obszarów codzienności. Moje wyjątkowe spojrzenie na rzeczywistość urzeka publiczność, a charyzma i głos porywają tłumy!

Odważnie zagłębiam się w obszary takie, jak relacje, pieniądze, intymność, dynamika rodziny, przebaczenie, współrodzicielstwo z byłym partnerem, radzenie sobie z lękiem, z krytyką, poczucie własnej wartości, biznes. Poruszam tematy, które są bliskie również Tobie!

Aktywnie udzielam się zarówno w Internecie, jak i na żywo, podczas licznych wykładów, performance’ów i wywiadów. Liczba osób, do których docieram, które ze mną zostają i mnie obserwują, codziennie rośnie!

Jestem dumna z licznych wyróżnień, które udało mi się zdobyć, jak choćby z nagrody Polish Business Women Awards w kategorii Charyzmatyczna Liderka Wśród Świadomych Mówczyń!

Gość Specjalny -
Michał Wichowski

Założyciel agencji dla freelencerów Freedom i innowacyjnej wyszukiwarki dla rynku kreatywnego myfreedom.pl.

Jest zwolennikiem teorii, że każdy z nas jest wyjątkowy i ma do zaoferowania Światu coś, czego nie ma nikt inny!

Od blisko 14 lat działa jako przedsiębiorca. O efektach Jego pracy można było przeczytać m.in. w magazynie Forbes. Michał to zdobywca wielu nagród, zapraszany na rozmaite wykłady i wystąpienia. Nie zatracił przy tym duszy utalentowanego artysty (i miłośnika perkusji!)

Jest współtwórcą pierwszego w Polsce centrum przygotowania sportowego dla sportowców amatorów – High Level Center, przekształconego później w Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej.

riya w mediach:

Posłuchaj, co uczestnicy mówią o evencie:

Zobacz relacje z naszych wydarzeń: