więcej o mnie

Nie bardzo pasuję do żadnej szufladki, ale lubię być znana, więc nazywam siebie Artystką, która korzysta ze swojego głosu.

* Mój głos jest narzędziem do dzielenia się sobą poprzez Śpiewanie i Mówienie.

* Jest moim największym darem, z którym pozwoliłam sobie wyruszyć w podróż. Niezależnie od tego, czy MÓWIĘ do ludzi czy też do nich ŚPIEWAM, jest moim punktem wyjścia do najróżniejszej pracy jaką wykonuję dla ludzi na świecie. Został on zdiagnozowany jako sopran koloraturowy i udzielam go w najróżniejszych projektach komercyjnych, niszowych, spirytualnych, i, dzięki któremu od października 2011 r. zaliczałam się do grona studentów legendarnego Setha Riggsa (twórcy techniki Spech Level Singing, nauczyciela Michaela Jacksona, Stevie Wondera i wielu innych wybitnych artystów).

* ŚPIEWANIE- moja twórczość muzyczna jest pewnego rodzaju pretekstem do głębszej podróży po wnętrzu Słuchacza. Na zewnątrz to muzyka i teksty oraz mój wokal. Pod spodem delikatnie zaproponowany przekaz energetyczny, który czule dotyka Słuchacza prosto w Jego serce.

* MÓWIENIE- jestem sex coachem i nauczycielką Tantry i od kilku lat podróżuję po Azji, Stanach, Europie prowadząc warsztaty i wykłady polepszające ludziom jakość ich życia i i ich związki; a także dając koncerty z moją autorską muzyką lub mantrami.


Moje projekty i albumy:

Ten projekt był wielowarstwowy:

* Założyłam Fundację, której zadaniem była działalność na rzecz zdrowia psychicznego i edukacja poprzez kulturę i sztukę.

* Napisałam spektakl NEVERLAND, który miał na celu wspierać ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym, cierpiących z różnych powodów- zaczynając od wstydu, przez lęk czy poczucie winy aż po depresję. Fundacja jest producentem spektaklu, z którego całkowity zysk przekazywany był na pomoc ludziom chorującym psychicznie oraz ich bliskim.

* Wydałam swój pierwszy album “Neverland” z muzyką z mojego spektaklu.

* Spektakl przez prawie dwa lata był grany regularnie w całej Polsce i kilku miastach w Europie.

  • NIE’DOSKONAŁE

Ten projekt, dedykowany jest kobietom oraz mamom i również jest wielowątkowy. W kooperacji z firmą WHISBEAR powstał mój drugi album muzyczny “nie’doskonałe”. Celem całego projektu jest pokazanie kobietom, że jest nas więcej, które się zmagamy z różnymi trudnymi kawałkami kobiecości i macierzyństwa. Łączę kobiety na całym świecie w mojej “misji nie’doskonałe” i wspieram na polu emocjonalnym i seksualnym.

Album w wersji angielskiej (I’mPerfect) został wręczony Księżnej Kate Middleton osobiście
podczas Jej wizyty w Polsce przez Prezeski Firmy Whisbear. Księżna Meghan także została jego posiadaczką, zaraz po Jej pierwszym porodzie.

  • THANK YOU

To mój album z mantrami, zadedykowany wszystkim, którzy są w chronicznym stresie i niepokoju. Długie uspokajające utwory, które przywracają balans, energię i spokój.

  • PODŚWIADOMOŚĆ, INTYMNOŚĆ i SEKSUALNOŚĆ

Jestem nauczycielką Tantry (przeszkoloną przez Tantra Essence i Awaken as Love) oraz sex & intimacy coachem (certyfikowaną przez Uniwersytet dr Ada Cadell w Californi).  Jestem także przewodnikiem Vision Quest (przeszkolonym przez School of Lost Borders) oraz Awakening Coach (certyfikowanym przez Arjuna Ardagh).

Jestem członkiem i facylitatorem w School of Life– jest to edukacyjny program dla młodzieży , który jest roczną przerwą od klasycznej edukacji, poświęcony samorozwojowi. Jako certyfikowany przewodnik Vision Quest,  w tym programie odpowiada za ten trening jak i za cały aspekt intymności i relacji.

Oprócz śpiewania w projektach komercyjnych, pracuję podróżując po świecie i prowadząc warsztaty i wykłady z ludźmi, zaglądając do ich podświadomości. Dzięki technikom medytacyjnym i pracą z seksualnością uczę ludzi odkrywać ich bezwarunkową samoakceptację i miłość do siebie. Poprzez pracę z intymnością, docieramy do zakamarków duszy, o których nie mieli pojęcia, rozwiązując tym swoje problemy z którymi zmagali się latami.

Prowadzę też konsultacje dla par wokół relacji i intymności w związkach. A także indywidualne konsultacje z kobietami i matkami wokół kobiecości, seksualności i macierzyństwa.

AUTORKA TEKSTÓW

Piszę teksty na swoje albumy oraz dla innych artystów-wokalistów.

Piszę także do projektów filmowych. Napisałam angielskie teksty, między innymi do piosenek z serialu “Przyjaciółki” Grzegorza Kuczeriszki.
Jestem także autorką tekstu do utworu promującego na świecie film Jana Komasy „Miasto 44“, p.t. „Warsaw 44” do muzyki Pawła Lucewicza.

WOKALISTKA

Biorę udział w różnych muzycznych projektach filmowych i teatralnych. Moje wokalizy można, między innymi, usłyszeć w tyłówce serialu Borysa Lankosza „Paradoks”, do muzyki Mikołaja Stroińskiego.
W styczniu 2014 roku wzięłam udział w teatralnym wydarzeniu artystycznym p.t.: „Addiction”, które odbyło się na deskach Teatru Wielkiego. Na koniec performance’u autorstwa Piotra Hulla, traktującego o uzależnieniu od muzyki, tatuażu i baletu, Piotr ogolił mi włosy na znak jedności z przyjaciółką cierpiącą na raka.
W lipcu 2014 przed głośną premierową projekcją filmu “Miasto 44″ na Stadionie Narodowym w duecie z Anną Iwanek zaśpiewałam piosenkę, p.t.: “Miasto”, przed samym Prezydentem RP i 15-tysięczną publicznością.

*************

Pracuję z ludźmi indywidualnie,  gdy jestem w Polsce albo przez Zoom.

Napisz do mojego teamu, jeśli chcesz się umówić albo dowiedzieć, gdzie będą się odbywały moje kolejne warsztaty.

love@riyasokol.com